Business Video

The Place of Magical Hapiness

You're in a warm place where the Mediterranean sun shines those heartfelt smiles. Lake Houses, where you can increase your enjoyment of the rooms and dazzling turquoise blue sea, offers you a peaceful and comfortable holiday in the 130.000 m² area between the Lagoon Rooms, which offer direct access to the pool from your room.

We are pleased to welcome you and your family in this unique hotel, TUI MAGIC LIFE Jacaranda, where you can have a good time with your family and collect good memories.

Our Standard

1. Çeşitlilik

Plaja sadece birkaç adım mesafededir. En geniş yelpazede her şey dahil aktiviteler. Canlı şovlar, akşam eğlenceleri, partiler gibi çok sayıda etkinlikler. Kişisel bir tatil deneyimi yaratmak için sınırsız olanaklar

2. Sosyallik

Rahat bir ortamda aynı fikirde insanlarla tanışmak. Eğlence / Animasyon ekibi tarafından yaratılan özel bir atmosfer ve kişiye özel iletişim.

3. Misafirperverlik

TUI MAGIC LIFE Jacaranda için özel olarak oluşturulmuş ve misafirlerimizi memnun etmeye odaklanmış uluslararası şovları da içermekte olan spor ve eğlence programları, konseptimizin temelini oluşturmaktadır. Dans pistinde unutulmaz bir parti gecesi için temalı partiler ve canlı müzik bulunmaktadır. Ve günü daha rahat bir sonla kapatmayı tercih eden misafirlerimiz, Gece Hattı\'nın tadını çıkartabilirler. Kara ve su sporları aktivitelerinin geniş yelpazesi içinde, her zaman yeni bir şeyler denemek isteyen herkes için en yeni spor trendleri yer almaktadır. TUI MAGIC LIFE Jacaranda programı, eğlence, yaşam tarzı, dinlence, spor, müzik, çocuk ve gençler kategorilerinde özel etkinlikler içermektedir. Seçkin deneyimli ve alanında uzman ekibimiz, her aktiviteyi bir etkinliğe dönüştürecektir. Bu, bizim mükemmel gücümüzden kaynaklanmakta ve bizi eşsiz kılmaktadır.

4. Coşku

TUI MAGIC LIFE Jacaranda ailesi olarak tatilinizi gerçek anlamda unutulmaz kılmak için "can alıcı bir özellik" ekliyor.

Online Checkin