Spor Aktiviteleri

tüm gün boyunca katılım gösterebileceğiniz tenis kursları, sörf kursları ve okçuluk kursları grup halinde alınabilen kurslardır. Otelimizde ücretsiz bir şekilde gün içinde kullanabileceğiniz 7 adet tenis kortu bulunurken bu kortlarda gerçekleştireceğiniz etkinlikler için çim veya kum kaplamada ekipman teminleri otelimizce sağlanmaktadır. Otelimiz bünyesinde bulunan özel spor bölgelerinde; plaj voleybolu, mini futbol, basketbol ve dart gibi sportif faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca katılabileceğiniz workout programları sayesinde step-aerobik, su jimnastiği, stretching, pilates ve zumba gibi farklı etkinliklerden yararlanabilirsiniz.

Eğlence Aktiviteleri

Gün içerisinde sürekli havuzda zaman geçirmek istemeyenler için animasyon aktivitelerimiz mevcuttur. Kahve kek oyunlarına ya da aperatif oyunlara eşlik edebileceğiniz gibi, daha iddialı iseniz turnuvalara katılarak iddianızı ortaya koyabilirsiniz. Okçuluk, tenis ve surf ile ilgilenmek isteyen misafirlerimiz için grup kursları düzenlenmektedir. Akşam saatlerini sporla değerlendirmek için tercih edenlere gece yarısı turnuvaları düzenlenmekte, eğlenmek isteyenler için ise akşam showları hazırlanmaktadır. Canlı müzik performanslarını dinleyerek ya da düzenlenen partilere katılarak müzik ve dans coşkusunu yaşayabilirsiniz.

Havuzlar

Güzel bir yaz tatili geçirmek ve doyasıya eğlenmek için otellerimizde bulunan havuzlardan yararlanmanız mümkündür. Otelimizde bulunan aktivite havuzumuz en büyük havuz olmakta ve 2789 m² alanı ile tatilinizde en fazla eğleneceğiniz ve havuz keyfini çıkartacağınız havuz olacaktır. Bunun yanında eğlence için tercih edilecek en önemlisi su kaydırakları olmaktadır. Altı farklı su kaydırağımız ile sizlere en keyifli ve eğlenceli tatili geçirmenizi sağlamaktayız. Geniş bir havuz ve birbirinden farklı su kaydırakları ile yaz tatilinde tam olarak eğlenceye doymanız mümkün olacaktır. Tüm yılın stresinin atılacağı tatilinizde bu havuzlarımız ile eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.

Sınırsız Eğlence Dolu Tatil Keyfi

Lüks ve konforun eğlenceye eşlik ettiği muhteşem bir mekânda tatil yapmak, dinlenme zamanlarında da deniz, havuz ya da bahçe manzarasının keyfini sürmek istiyorsanız doğru adresteniz. Otelimizde gece ya da gündüz yetişkinler ya da çocuklar için düzenlenen eğlencelere dâhil olabilir ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Geniş yüzme havuzlarımızda ve su kaydırağında suyun rahatlatan ve stres alan etkisini tam anlamıyla hissedebilirsiniz. 10 yaşın üstündeki çocuklarınız su kaydırağımızda tek başına, daha minikler ise sizin eşliğinizde eğlenceli ve bol kahkahalı bir zaman geçirebilir.

Gün içerisinde sürekli havuzda zaman geçirmek istemeyenler için animasyon aktivitelerimiz mevcuttur. Kahve kek oyunlarına ya da aperatif oyunlara eşlik edebileceğiniz gibi, daha iddialı iseniz turnuvalara katılarak iddianızı ortaya koyabilirsiniz. Okçuluk, tenis ve surf ile ilgilenmek isteyen misafirlerimiz için grup kursları düzenlenmektedir. Akşam saatlerini sporla değerlendirmek için tercih edenlere gece yarısı turnuvaları düzenlenmekte, eğlenmek isteyenler için ise akşam showları hazırlanmaktadır. Canlı müzik performanslarını dinleyerek ya da düzenlenen partilere katılarak müzik ve dans coşkusunu yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz Eğlence Olanaklarımız

Otelimizin eğlence olanaklarının bir bölümünden yararlanmak için hiçbir ilave ödeme yapmanız gerekmiyor. Gündüz saatlerinde yedi adet tenis kortundan birini ücretsiz olarak kullanabilir veya plaj voleybolu oynamayı tercih edebilirsiniz. Basketbol ya da mini futbol olanaklarımız da mevcuttur. Bunun dışında step aerobik, pilates, su jimnastiği ve streching ve benzeri aktiviteleri gerçekleştirmek isteyenler için workout programları düzenlenmektedir. Eğlenceli vaki geçirme tercihinizi nordic walking veya shuffleboard ya da bocciadan yana kullanabilir okçuluk ve dartta isabetinizi test edebilirsiniz. Otelin olanaklarından yararlanarak harcadığınız vakti sağlığınıza yatırım yapmak için kullanmak istiyorsanız fight gym ve fitness centerı kullanabilir, mountainbike tercih edebilir ya da Türk hamamının konforunda tüm yorgunluk ve stres kaynaklarından uzaklaşabilirsiniz. Su sporlarına ilginiz varsa kanodan yararlanabilir veya uluslararası lisansa sahipseniz wind surf yapabilirsiniz.

Ücretli Eğlence Olanaklarımız

Standart eğlence anlayışının dışına çıkmak ve tatilinizi renklendirerek unutulmaz deneyimler yaşamak istiyorsanız ücretli kursa ve etkinliklerimizi değerlendirebilirsiniz. Bilardoda iddialı iseniz bunu göstermek için bu tatiliniz iyi bir fırsat olabilir. Oyun salonunda bulunan diğer oyunları da eğlenceli vakitler için kullanabilirsiniz. Daha önce denemediğiniz oyunları deneyerek farklı deneyimler kazanabilir ya da bildiğiniz oyunlarda kendinizi göstermeyi tercih edebilirsiniz. Su sporları ile ilgileniyorsanız ve lisansınız varsa katamaran eğlencesine dahil olabilirsiniz. Lisansınız yoksa üzülmeyin. Katamaran ve wind surf kurslarımızdan yararlanma olanağınız bulunuyor. Ayrıca jetski ve parasailing deneyimi sizleri bekliyor. Tüm bunlar sizi çok yorduysa ne yapacağınız düşünmeden SPA merkezimize doğru yönelebilir, masaj ya da kese uygulamalarından faydalanarak gevşemiş ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Çocuklarınızı Unutmadık

Tatillerde çocuklu aileler için en büyük kaygı çocuklarının sıkılmadan ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir ortama sahip olması ve ebeveynlerin baş başa zaman geçirmek istedikleri sürede çocuklarını emanet edebilecekleri bir alanın bulunmasıdır. Otelimizde çocuklarınızın sıkılmaması için eğlenceli etkinlikler ve sportif faaliyetler gerçekleştirilmektedir. 3-6 yaş çocuklarınız Magic Mungo Kulübünü, 7-12 yaş çocuklarınız Magic Kids Kulübünü, 13-16 yaş çocuklarınız ise Teene Kulübünü kullanabilir. Spor aktivitelerinden yararlanmak isteyen miniklerimiz için futbol oynayabilme olanağı bulunmaktadır. Bunun dışında onay vermeniz halinde 12 yaş üzerindekilerin, onay aranmada ise 16 yaş üzerindekilerin su sporları ile ilgili etkinliklere katılması mümkündür. Sizinle birlikte 12 yaş üstü çocuğunuz katamarana katılabilir ya da 11 yaşın üzerinde ise onayınız ile kano kullanabilir.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELERİMİZ

 • Gün boyunca Animasyon aktiviteleri ve Turnuvalar


 • Aperatif oyunlar, Kahve kek oyunları


 • Grup kursları (Tenis, Surf, Okçuluk )


 • Magic Radio


 • Gece yarısı Turnuvaları


 • Akşam Showları


 • Canlı Müzik


 • Partiler


 • Tenis Kortu Kullanımı ve Ekipman Temini


 • Plaj Voleybolu


 • Mini Futbol


 • Workout Programları


 • Step


 • Aerobik


 • Su Jimnastiği


 • Streching


 • Pilates


 • Basketbol


 • Nordic Walking


 • Boccia


 • Shuffleboard


 • Dart


 • Okçuluk


 • Su Topu