TUI MAGIC LIFE Jacaranda

Hakkımızda

Sihirli Mutlulukların Olduğu Yer

Akdeniz güneşinin o en içten gülümseyişlerini savurduğu sımsıcak bir mekandasınız. göz kamaştırıcı turkuaz mavisi denizine hâkim odaları ve tatil keyfinizi arttırabileceğiniz Göl Evleri, odanızdan havuza direkt erişim imkânı sunan Lagoon Odaları ile çam ağaçları arasında 130.000 m² alanda size huzurlu ve konforlu bir tatil vaat ediyor.

TUI MAGIC LIFE Jacaranda’da Ailenizle iyi vakit geçirebileceğiniz ve güzel anılar biriktirebileceğiniz bu eşsiz tesis sizi ve ailenizi otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

771Odalar
7Restoran
7Barlar
9Havuzlar

Our Standard

1. Çeşitlilik
Plaja sadece birkaç adım mesafededir. En geniş yelpazede her şey dahil aktiviteler. Canlı şovlar, akşam eğlenceleri, partiler gibi çok sayıda etkinlikler. Kişisel bir tatil deneyimi yaratmak için sınırsız olanaklar
2. Sosyallik
Rahat bir ortamda aynı fikirde insanlarla tanışmak. Eğlence / Animasyon ekibi tarafından yaratılan özel bir atmosfer ve kişiye özel iletişim.
3. Misafirperverlik
TUI MAGIC LIFE Jacaranda için özel olarak oluşturulmuş ve misafirlerimizi memnun etmeye odaklanmış uluslararası şovları da içermekte olan spor ve eğlence programları, konseptimizin temelini oluşturmaktadır. Dans pistinde unutulmaz bir parti gecesi için temalı partiler ve canlı müzik bulunmaktadır. Ve günü daha rahat bir sonla kapatmayı tercih eden misafirlerimiz, Gece Hattı'nın tadını çıkartabilirler. Kara ve su sporları aktivitelerinin geniş yelpazesi içinde, her zaman yeni bir şeyler denemek isteyen herkes için en yeni spor trendleri yer almaktadır. TUI MAGIC LIFE Jacaranda programı, eğlence, yaşam tarzı, dinlence, spor, müzik, çocuk ve gençler kategorilerinde özel etkinlikler içermektedir. Seçkin deneyimli ve alanında uzman ekibimiz, her aktiviteyi bir etkinliğe dönüştürecektir. Bu, bizim mükemmel gücümüzden kaynaklanmakta ve bizi eşsiz kılmaktadır.
4. Coşku
TUI MAGIC LIFE Jacaranda ailesi olarak tatilinizi gerçek anlamda unutulmaz kılmak için "can alıcı bir özellik" ekliyor.