Altı farklı Havuzu İle TUI MAGIC LIFE Jacaranda Otel

Yaz tatillerinde tercih edilecek otellerde en fazla dikkat edilen konulardan birisi de otellerin havuzlarıdır. Deniz kenarında olsalar ve güzel plajları olsa bile havuzlar ayrı bir eğlence olarak görülmektedir. Bu nedenle de farklı alanlarda ve güzel havuzların bulunduğu oteller tatillerde çok fazla ilgi görmektedir. Bu konuda Antalya Side bölgesinde bulunan TUI MAGIC LIFE Jacaranda otelimizde altı farklı havuz bulunmaktadır. Tatiller için önem verilen otel havuzları konusunda en güzel seçenekleri otelimizde bulmanız mümkündür. Birbirinden farklı alanlarda ve farklı kullanımlar için yapılmış olan havuzlarımız ile tatilinizin daha eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlayabilmekteyiz.

Güzel bir yaz tatili geçirmek ve doyasıya eğlenmek için otellerimizde bulunan havuzlardan yararlanmanız mümkündür. Otelimizde bulunan aktivite havuzumuz en büyük havuz olmakta ve 2789 m² alanı ile tatilinizde en fazla eğleneceğiniz ve havuz keyfini çıkartacağınız havuz olacaktır. Bunun yanında eğlence için tercih edilecek en önemlisi su kaydırakları olmaktadır. Altı farklı su kaydırağımız ile sizlere en keyifli ve eğlenceli tatili geçirmenizi sağlamaktayız. Geniş bir havuz ve birbirinden farklı su kaydırakları ile yaz tatilinde tam olarak eğlenceye doymanız mümkün olacaktır. Tüm yılın stresinin atılacağı tatilinizde bu havuzlarımız ile eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.

Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları

Otelimizde bulunan havuzlar açık ve kapalı alanlarda yer almaktadır ve isteğe göre açık alanlardaki havuzlar yanında kapalı yüzme havuzu tercihini de kullanmanız mümkün olmaktadır. Otelimizde bulunan aktivite havuzu en büyük havuz olmakta ve açık alanda yer almaktadır. Ayrıca su kayakları da otelimizde açık alanda bulunmaktadır. Bunun yanında çocuk ve bebek havuzlarımız da açık alanlarda yer almaktadır. Otelimizde kapalı alanda bulunan havuz 260 m² alanı ile yüzmeye uygun ve oldukça büyük bir havuzdur. Dış alan yanında iç alanda da bulunan havuzumuz ile senenin her döneminde yüzme keyfini yaşamanız mümkün olmaktadır. Tatilinizde sorunsuz ve doyasıya eğlenerek en iyi havuzlarda yüzmeniz otelimizde yapacağınız tatil ile mümkün olmaktadır.

Su Kaydıraklı Havuzlar İle Eğlenceli Bir Tatil

Yapılacak yaz tatilinde özellikle eğlence oldukça önemlidir. Bunun için havuzlar ve özellikle su kaydırakları olan havuzlar çok önemlidir. Genel olarak tatil yapılacak otelin seçilmesinde otelde bulunan havuzlara çok dikkat edilmektedir. Tatil süresinde eğlencenin yüksek olması için su kaydıraklı havuzlar olan bir otel tercih edilmektedir. Bu konuda otelimizde altı farklı su kaydırağı bulunmaktadır. Birbirinden farklı olan bu kaydıraklar ile havuz keyfinin çok daha eğlenceli olması sağlanabilmektedir. Güzel bir yaz tatili için tercih edeceğiniz otelimiz Antalya Side bölgesinde havuz konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Otelimizdeki yetişkin havuzları yanında çocuklar ve bebekler için eğlenceli ve güvenlikli havuzlar bulunmaktadır.

Çocuk ve Bebek Havuzları

Yetişkinlerin havuz konusunda çok farklı seçenekler bulacağı otelimizde çocukları ve bebekleri ile gelen çiftlerin ve ailelerinde havuz keyfini doyasıya yaşaması sağlanmaktadır. Otelimizde bulunan çocuk havuzu ve bebek havuzu ile ailelerin sorunsuz ve güvenli bir tatil yapması sağlanmaktadır. Çocukların ve bebeklerin eğlenmesi ve güzel bir tatil yaşaması için otelimizde en güzel şekilde ve çocukların eğleneceği şekilde havuzlar bulunmaktadır. Bu havuzlarda eğlenceli vakit geçirerek tatilin keyfini doyasıya çıkartmaları mümkün olmaktadır. Otelimiz tatiller için gerçek bir eğlence arayan kişilerin ve havuzlara özel şekilde dikkat eden kişilerin tercih edeceği bir yer olmaktadır. Bu konuda çok fazla tercih edilen otelimiz her sezon çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır.