TUI MAGIC LIFE Jacaranda Otel Spa Wellness Hizmeti

Spa su ile rahatlama ve sağlık bulma anlamına gelen ve yüzyıllardır insanoğlunun kullandığı bir yöntem olmaktadır. Günümüzde oldukça yaygınlaşan bu yöntem sadece su kullanımı olarak değil çeşitli masajlar ve aroma terapilerini de içerir bir duruma gelmiştir. Bu konuda hizmet veren birçok masaj kurumu ve spa merkezi bulmak mümkündür. Bunun yanında wellness ise sağlıklı ve iyi bir yaşam anlamlarında kullanılmaktadır. Bu şekilde spa wellness ise insanların çeşitli su terapileri, masaj ve aroma terapileri ile sağlıklı bir vücuda sahip olmaları ve stresten uzaklaşarak daha sağlıklı bir zihne sahip olmalarını sağlamak anlamında kullanılmaktadır.

Günümüzde bu konuda hizmet veren birçok masaj ve terapi merkezi bulunması mümkündür. Bu merkezlerde konusunda uzman olan çalışanlar ile oldukça etkili bir terapi yapılması mümkün olabilmektedir. Otelimizde ise oldukça kaliteli bir şekilde hizmet veren spa wellness merkezimiz ile sizlere tatiliniz boyunca sağlıklı bir yaşama kavuşabileceğiniz çeşitli terapilerin ve masajların uygulanmasını sağlamaktayız. Bu konuda otelimiz bünyesinde bulunan merkezimiz oldukça başarılı bir şekilde hizmet sunmakta ve konusunda uzman olan kişiler tarafından bu terapiler ve masajlar uygulanmaktadır. Spa konusunda birçok su terapisini almanız mümkün olmaktadır. Ayrıca çeşitli masajlarında yapılması merkezimizde mümkündür.

Otelimizde bulunan spa ve wellness merkezi içerisinde hamam ve sauna ile kondisyon merkezimizde bulunmaktadır. Bu alanlardan ücretsiz olarak yararlanabilir ve tatiliniz boyunca zinde kalabilirsiniz. Otelimizde spa wellness merkezimizde tatiliniz boyunca yenilenebileceğiniz özel spa masajlarından yararlanmanız mümkündür. Bu konuda otelimizin spa merkezinde özel terapi masajları, Thai masajı, Ayurveda masajı ve çeşitli masajlar ile terapilerin uygulanması mümkün olmaktadır. Ayrıca otelimiz bünyesinde bulunan spa ve wellness merkezimiz ile güzellik salonumuz sizlere hizmet sunmaktadır. Burada cilt bakımı, vücut bakımı, el ve ayak bakımı ile yüz bakımı yaptırmanız mümkün olmaktadır. Konusunda uzman çalışanların bulunduğu güzellik merkezimiz sizlere tatiliniz boyunca en iyi şekilde bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Spa Wellness İle Sağlıklı ve Huzurlu Bir Tatil Olanağı

Antalya Side’de bulunan TUI MAGIC LIFE Jacaranda eşsiz bir tatil yapabilmek için oldukça güzel bir konumda yer almakta ve konaklama konusunda tüm hizmetler kusursuz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Özellikle yaz aylarında güzel bir tatil yapılması için tercih edilecek otelimiz bünyesinde bulunan çeşitli hizmetleri ve olanakları ile bir tatilden beklenecek her şeyi ve hatta fazlasını sizlere sunabilmektedir. Özellikle tüm yılın stresinden kurtulmak ve tatilde tam olarak sıfırlanmak için spa wellness ve masaj hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Bu şekilde güzel tatil günlerinizde vücudunuzun tam olarak dinlenmesi ve stresin uzaklaştırılması ile tüm yılın yorgunluğundan kurtulmanız mümkün olabilmektedir. Bu konuda otelimiz konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile en başarılı masaj ve spa hizmetini sunmaktadır.

Yaz aylarında yapılacak olan tatiller yanında çeşitli iş gezileri için yapılacak gezilerde de bu hizmetler ile sizlerin rahatlaması ve stresten uzaklaşmasını sağlamaktadır. Yoğun bir iş temposu içerisinde spa wellness hizmetini alarak kısa sürede vücudunuzun dinlenmesini ve stresten kurtulmayı başarmanız mümkün olabilmektedir. Bu konuda otelimiz sunduğu hizmetleri ile sizlere en güzel tatil ve konaklama olanağını sunmaktadır. Otelimizde bulunan birçok farklı etkinlik ve hizmetimiz ile sizlere tatil ve konaklamanız konusunda en başarılı hizmeti sunmaktayız. Özellikle her şey dahil sisteminde çalışan otelimizde sorunsuz bir tatil yapılması ve konaklama konusunda en başarılı hizmetin alınması mümkün olmaktadır.

En Kaliteli Spa Wellness Hizmeti

Otelimiz Antalya Side’de yaz tatilleri ve farklı amaçla yapılacak tatiller için en güzel tercih olmaktadır. Her sezon çok sayıda özel ziyaretçimizi ağırladığımız otelimizde sizlere en kaliteli tatil ve konaklama hizmetlerini sunmaktayız. Bu konuda otelimiz spa wellness hizmetleri konusunda en başarılı otellerden birisi olmaktadır. Tatiliniz boyunca tüm yılın stresinden kurtulmak ve yenilenmek bu merkezimizde sunulan terapi ve masajlar ile mümkün olabilmektedir. Spa merkezi yanında hamam ve sauna alanlarında da yararlanabilir ve tatiliniz boyunca gerçekten dinlenebilirsiniz. Vücudunuzu tüm yorgunluklardan kurtararak tatilinizin sizi dinçleştirmesini sağlayabilirsiniz. Otelimiz sizlere tatiliniz boyunca

  • Terapi masajları

  • Thai masajı

  • Ayurveda masajı

  • Özel terapi masajları

  • Türk hamamı

  • Sauna

  • Ayurveda masajı

  • Vücut bakımı

  • El ayak bakımı

  • Aroma terapileri hizmetlerini sunmaktadır.

Tüm bu hizmetleri otelimizde yapacağınız tatilde almanız mümkündür. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile masaj konusunda en emin ellere kendiniz emanet edebilirsiniz. Otelimiz spa wellness merkezi ile sizlere eşsiz bir tatil olanağı sunmakta ve tatiliniz boyunca yenilenerek dinç bir şekilde tatilden hayatınıza dönmenizi sağlamaktadır. Tüm çalışma yılından sonra güzel bir tatil içerisinde kendinize ve vücudunuza bakım yapabileceğiniz bu olanaklar otelimizin hizmetleri olarak sunulmaktadır. Yaz tatilleri için çok tercih edilen Antalya Side bölgesinde en güzel konumda bulunan otelimiz sizlere oldukça güzel ve sorunsuz bir tatil olanağı sunmak ve en kaliteli hizmetler ile tatlinizi güzel geçirmenizi sağlamaktadır.